Синоніми до слова Багатіти думкою

Синоніми до слова Багатіти думкою

Приклади використання слова Багатіти думкою

Але Валерій Холод, який з того моменту, коли йому дозволили користуватися скафандром, сам прикомандирував себе до археологів, не міг змиритися з думкою, що вони повернуться на Землю з порожніми руками, його підтримував Сашко.

Я знов завів балачку про війну й становище в Криму, хоча думкою був далеко звідси.

Тільки думкою про тебе я розважала себе в горі, тішила свою душу, наче дорогим скарбом.

Ось вона розпалася на кілька менших копичок і вони хутко-хутко закружеляли в якомусь химерному танці … Небо за вікном ставало все вищим і вищим — уже таким високим, що ні думкою не дістати, ані словом того не списати … Хіба що серце своє пізнати.

таки поширеною думкою, яка вважає, що жінки з волоссям золотавого відтінку, незалежно від того, чи вони наділені ним від природи, чи самі фарбують його в такий колір, є найдосконалішими знаряддями гріха та погибелі.

Що може посміхатися, може хоч на мить прихилитись думкою до чогось іншого.

Чесно кажучи, я справді для початку зробив відповідні перетворення і сам, але потім … все-таки звірився з його думкою.

Потяг до пізнання, будучи однією з визначальних рис людської природи, намагається сягнути думкою до найпотаємніших та найнебезпечніших глибин істини як то до таємниць ядерної будови та першопочатків людського геному.

Щоб між дітьми була любов, з колиски дитину так виховуйте, щоб їй хотілося з братом і сестрою поділитися кусником хліба, думкою, радістю, таїною.

З цією спасенною думкою пішов я якось на Крестовський острів до німецького трахтиру, перебалакав із господарем, що мовляв справа така: «Маю квартет богемців; чи можна їм буде прийти в неділю спробувати щастя в вашому закладі ?»