Синоніми до слова Бажаючі

Синоніми до слова Бажаючі

Приклади використання слова Бажаючі

Повна зайнятість — це такий стан суспільства, коли всі бажаючі мати оплачувану роботу її мають, відсутнє циклічне безробіття, але при цьому зберігається його природний рівень.

І про це вже всі тоді знали, що він розказує нам піратські історії, і ще були бажаючі послухати, але ми чужих відгонили.

В передній частині автобуса було встановлено телевізор, на екрані якого всі бажаючі могли дивитися кінокартини, футбольні змагання та інші телевізійні передачі.

Але, бажаючі помедитувати в тиші на Сіллоні не переводяться, недарма тут стільки кімнаток, нині ввічливо запропонованих гостям і змагальникам.

На них зібралися бажаючі з усіх трьох народів Ельдар, прийшли також Маяр, вірні помічники Валарів, очікувалося прибуття й самих Вишніх, про що з радістю прокричали оповісники.

В основному це були домашні та межові лицарі, але зустрічалися і нащадки знатних будинків: молодші сини, дрібні лорди, люди похилого віку, бажаючі спокутувати минулі гріхи.

Тут мені співають всі бажаючі - і Фінарато, до речі, ти з ним не привітався, і Фіндекано, і Алмареа … Але я б хотів послухати тебе … Вітаю, Фінарато … , — покірливо мовив Макалауре.

Учнів не примушували відвідувати заняття гуртка, приходили лише бажаючі, але скільки їх було, тих бажаючих !