Синоніми до слова Безглуздо

Синоніми до слова Безглуздо

Приклади використання слова Безглуздо

Страшенно досадно було дивитися, як безглуздо пропадає стільки вина !

Я не проти того, щоб витратити гроші на цирк, якщо не можна прослизнути задурно, але отак, з доброго дива, викидати їх на вітер — безглуздо.

— Мені сказали, що передача думок на відстань і так у багатьох не викликає довір'я, тому безглуздо ускладнювати становище, зчинивши розголос навколо надто сумнівного відкриття.

— Проект має найбезпосередніше відношення до океану , — мовив він добре поставленим голосом, і я впевнився, що опиратися безглуздо.

— Андрій, дивлячись на його обличчя, вже почав жалкувати про власну затію — до того безглуздо, неприродно виглядала їхня розмова.

— Я згадав про це зовсім не для того, аби збентежити вас, вельможна пані; все це просто безглуздо, і повірте, що я не надаю ваги своїм передчуттям.

Але раптом Ель-Сейф схаменувся й збагнув, що починає поводитися так само безглуздо, як і Гамід.

Це вже вони попорались коло їх своєю порадою і за убори, і за обставу, бо обидві безглуздо охочі й до уборів, і до пишної обстави.

І зробленого з неї єдино правильного висновку, що польське і литовське лицарство потрібні проти хрестоносців, і нерозумно, зовсім безглуздо було б топити його в Сазаві, Влтаві чи Лабі.