Синоніми до слова Безплатно

Синоніми до слова Безплатно

Приклади використання слова Безплатно

Тепер Кемпбеллові дуже хотілося зустріти молодого сивоголового лікаря і сказати, що передумав і віддає свою кров безплатно.

Зате сам Шура має мандат і безплатно ходить у кіно і театр.

Вона , — треба визнати , — прийняла мене напрочуд гостинно: безплатно нагодувала смачною вечерею, а потім, охоплена нестримною хіттю, затягнула мене до свого ліжка.

Безплатно працюючі члени сім" ї - особи, які працюють без оплати на сімейному підприємстві, очолюваному родичем, який проживає в тому самому домашньому господарстві (якщо ця діяльність належить до економічної).

Безплатно, тільки з внутрішньої потреби, розмальовувала печери, думала, сидячи коло вогнища, про мамонтів, про грози, про дивне обертання життя й смерті і про саму себе.

Зараз після вибору на гетьмана, Брюховецький обновив у Батурині умову з Московщиною, на основі статтей Богдана і Юрася Хмельниченка; зобовязався тоді доставляти безплатно харчі московським залогам на Україні.

Спочатку говорив про московських царів та їх псарів що тримали людей у злиднях, потім про соввладу і большевиків, які, мовляв, дали селянам безплатно поміщицькі землі, а через те дали й хліб та добробут.

Найчастіше було так: ошатна і чепурна незнайома жінка зверталась до керівництва науково-дослідного інституту або школи з пропозицією органі зувати для них безплатно художньо-літературний вечір.

Моделі - початківці можуть на старті працювати і безплатно.

Київські купці мали право вести торгівлю без мита, а також безплатно утримуватись протягом півроку.