Синоніми до слова Безпринципний

Синоніми до слова Безпринципний

Приклади використання слова Безпринципний

Авантюрист і вбивця, досить хоробрий, досить розумний, безмежно хитрий, підступний, безпринципний і безбожно підлий, він став зараз самим собою.

Вона раз у раз дає читачеві відчути, що автор мемуарів — старий безпринципний політикан, який вміє «працювати на публіку».

Та коли безпринципний Константин підняв меча й зробив християнство державним культом, аби вдовольнити римський плебс, учення Христа про милосердя й мир було втрачено назавжди.

А те, що він чув одним вухом, це ось що: Цей «безпринципний хам» видряпався нагору по го ловах своїх найкращих друзів, колишніх своїх товаришів боротьбистів та інших «ухильників націоналістичних», зрадивши їх і продавши поштучно …

Неминуче має з’явитися античний «люмпен» — пролетаріат, безпринципний, схильний до всіляких новин, який легко піддається на заманливі й нездійсненні обіцянки політичних демагогів.

Упав був на диван, та чогось підхопився, погрозив диванові пальцем — мовляв, такий ти увесь безпринципний !

Так, О. Лосев, аналізуючи феномен Леонардо да Вінчі, вживає вислів безпринципний артистизм, що змушує митця «кидатись у … різні боки.

Хитрий і безпринципний, він встиг високо піднятися, але й для нього, як і для багатьох інших, настав час діяти: йому було наказано провести «ящурну операцію» в прикордонному районі біля Триграда.