Синоніми до слова Безстрашний

Синоніми до слова Безстрашний

  1. відважний
  2. хоробрий
  3. безоглядний
  4. безбоязний
  5. сміливий
  6. небоязкий
  7. безбоязкий

Приклади використання слова Безстрашний

Безстрашний, енергійний, такий веселий вигадник, про званий на Балтиці Щасливцем … Ні з того ні з сього Щурка повело вбік, потім назад.

Вважали, що він може дати раду там, де не спромоглись інші, і Малкечі, безстрашний, кмітливий і жорстокий, весь час справджував ту репутацію ділом.

До розстрілу тоді не дійшло, партизан, що кинув гранату в німецький обоз з-за клуні, безстрашний і гордий хлопець, вирішив врятувати односельців ціною свого життя, вийшов наперед, назвався винним і був тут же повішений.

У тайзі жив безстрашний мисливець на соболів та ведмедів Родіон Родіонович Орлов.

Сам він був сміливий та безстрашний, але ж і спроможний розуміти жахливі муки, яких завдає страх , — рідкісний дар, один із тих, що здобували молодому лордові Грейстоку любов і повагу всіх, хто його знав.

Сковорода розкриває сучасникам безцінні скарби власної душі, даючи їм духовну поживу, а безстрашний лицар Семен Гаркуша утверджував справедливість силою, забираючи в ба гатого і віддаючи бідному.

Біля нього з одного боку, згорнувшись, як їжак на купі моху, лежав і міцно спав незмінний, простий і безстрашний оптиміст Кіндрат, а з другого, гейби вельможний пан на пружинному ліжку, захлинався твердим сном Йон.

Ти був безстрашний, ти звик в усьому бути першим, ти мав безліч стрибків із парашутом !

Тож мені не потрібен хтось надто безстрашний, так?

Нікола, безстрашний і покірний Нікола відмовлявся йти зі мною далі.