Синоніми до слова Безстрашний

Синоніми до слова Безстрашний

Приклади використання слова Безстрашний

Безстрашний, енергійний, такий веселий вигадник, про званий на Балтиці Щасливцем … Ні з того ні з сього Щурка повело вбік, потім назад.

Вважали, що він може дати раду там, де не спромоглись інші, і Малкечі, безстрашний, кмітливий і жорстокий, весь час справджував ту репутацію ділом.

До розстрілу тоді не дійшло, партизан, що кинув гранату в німецький обоз з-за клуні, безстрашний і гордий хлопець, вирішив врятувати односельців ціною свого життя, вийшов наперед, назвався винним і був тут же повішений.

У тайзі жив безстрашний мисливець на соболів та ведмедів Родіон Родіонович Орлов.

Сам він був сміливий та безстрашний, але ж і спроможний розуміти жахливі муки, яких завдає страх , — рідкісний дар, один із тих, що здобували молодому лордові Грейстоку любов і повагу всіх, хто його знав.

Сковорода розкриває сучасникам безцінні скарби власної душі, даючи їм духовну поживу, а безстрашний лицар Семен Гаркуша утверджував справедливість силою, забираючи в ба гатого і віддаючи бідному.

Біля нього з одного боку, згорнувшись, як їжак на купі моху, лежав і міцно спав незмінний, простий і безстрашний оптиміст Кіндрат, а з другого, гейби вельможний пан на пружинному ліжку, захлинався твердим сном Йон.

Ти був безстрашний, ти звик в усьому бути першим, ти мав безліч стрибків із парашутом !

Тож мені не потрібен хтось надто безстрашний, так?

Нікола, безстрашний і покірний Нікола відмовлявся йти зі мною далі.