Синоніми до слова Борошно

Синоніми до слова Борошно

  1. меливо
  2. мука
  3. мливо

Приклади використання слова Борошно

Листований торт, стандартними інгредієнтами якого є борошно, вершки, масло какао, цукор і буряк.

Вузлом би усіх зав’язав, на борошно б стер вас усіх, та чортові в підбивку ! в шапку, туди йому !. . (Тикає кулаком і б' є підбором по підлозі). (Після деякої мовчанки).

Все раптом пішло навпаки: борошно посипалось із мішків і перетворилося на зерно, зерно вкладалося назад у колоски, колоски молоділи на очах, аж поки стали з них зелені вруна, а тоді й вони вросли назад у землю.

Сировина перераховується в умовну її кількість з урахуванням продуктивності млина при розмелюванні зерна на борошно та переробці на дерть.

В пекарні на грубі сушилось в ночовках питльоване борошно; Онися Степанівна думала того дня пекти паляниці для гостей.

Нам довелося для цього й свічки цупити, і простирадло, і сорочку, і вашу сукню, і ложки, і олов’яні тарілки, і ножі, і грілку, і жорно, і борошно та ще силу всіляких речей.

Лежав я, пацав ногами, думав, як то мій млинок буде молоть, а з-під млинка буде борошно сипаться в маленький мішечок , — та й незчувся, як і заснув.

Селу в першу чергу потрібен хліб, борошно, крупи, цукор.

Ось що головне: жорна часу перемололи б те свіже зерно почуття, що виросло колись у них обох, і тепер їхнє спільне життя було б уже не п’яне вино, а сипке борошно, грузьке тісто, і - хтозна — може, й полова …

А у ." англійською мовою означає «вівсяне борошно» *.