Синоніми до слова Вивідки

Синоніми до слова Вивідки

  1. вивідування
  2. розвідки
  3. розвідування
  4. розвідка
  5. нишпорення
  6. (нареченої) розглядини
  7. оглядини

Приклади використання слова Вивідки

Тупцювалося як у півсні, на місці край цієї прудкої межі, і в той час як ноги в’язли, вичерпавши скупий простір, думка бігла далі, без кінця, допитувана безнастанно, брана на вивідки, проваджена через усі манівці тієї чорної діялектики.

І все більше впевнювався — Майтімо живий, і Майтімо страждає так, як не повинна страждати жодна жива істота … Потрібно було щось робити, але що … Співець не оповідав докладно, але Тієлкормо, видимо, не просто так ходив на вивідки.

Я швиденько позносив усе назад до човна, а сам крадькома подався лісом на вивідки.

Їй спало на думку піти до неї на вивідки, розпитать за Малинкіна, в котрій годині він виходе з канцелярії, на якій вулиці його житло.

Часом шугає і в економічні вивідки , — сказав Парафієвський, скоса позираючи на Никона з осміхом.

— вимовив Руссандол все ще хрипко , — я хотів сповістити тебе, але твій Адан, як там його … Галдор … сказав, що ти з лучниками помчав на вивідки.

З Фіндекано на вивідки їхало шестеро — Алмареа, Мірімон, Синьагіл та Елеммакіл і нерозлучна пара — Таурохтар з Лаурендіе.

Тієлкормо ходив туди на вивідки і бачив … Ще хтось приходив звідти?

Однак, нічого не трапилося — не було нового наступу ворожих військ … Гурін зі своїм загоном ризикнув виїхати на вивідки і повернувся зі звісткою: на півночі тиша.