Синоніми до слова Водночас

Синоніми до слова Водночас

Приклади використання слова Водночас

Він боявся признатися Данилові, що й йому несподівано здалося, що далі все буде краще, і радів водночас, що й товариш так почуває, але боявся наврочити, словами надії відігнати добро, спо —

Кость автоматично відстукував ключем, думаючи водночас, що ворог слухає його крапки-тире і марно намагається їх розгадати.

І водночас таке, що потребує безумовного підкорення.

Але водночас. вона мала таке відчуття, яке буває у рибалки, коли він уперше закидає спінінг у незнайому річку і крізь темні шари води «бачить» величезну щуку, що поривається до блешні. .

Клай побоювався, що у чоловіка станеться серцевий напад, бо той водночас говорив і видирався на схил, хай навіть на такий пологий.

Водночас він налагоджував стосунки з місцевими вченими та літераторами (Д. Мордовець, О. Пипін, М. Чернишевськйй та ін .), займався наукою, збирав фольклор, цікавився питаннями, пов’язаними з майбутньою селянською реформою, тощо.

Два весла водночас занурилися в чорну воду, і човен поплив далі.

При світлі миготливої лампи в руці воно виглядало, можливо, шляхетнішим, ніж насправді, але все-таки то було гарне обличчя, більш поважне, аніж розумне, і водночас енергійне, просте й відкрите.

І водночас чи можна процеси, які відбуваються в Океані, назвати мисленням?

Водночас для цього журналу і його читачів поява студій такого визначного дослідника, як Костомаров, завжди була помітною подією, як і у випадку з виходом у світ його полемічної статті «П. А. Кулиш и его последняя литературная деятельность».