Синоніми до слова Вівтар

Синоніми до слова Вівтар

  1. олтар
  2. жертовник

Приклади використання слова Вівтар

Потім тут будують вівтар, а навколо нього згодом з’явля ється селище.

Нарешті куля опустилася на щось схоже на вівтар посеред будівлі.

Знайшовши в канапі польовий вівтар, старий вирішив, що це якийсь знак божий, і подарував його місцевому вршовицькому костьолу, залишивши за собою право зробити на другому боці вівтаря напис: «Даровано на честь і славу божу п.

Ісусе, сину, ходи до Храму разом з матір'ю та своїми братами, віддай це ягня на вівтар, бо такий твій обов’язок і така його доля, й попроси Господа, щоб він звільнив тебе від поганих думок, якими ти одержимий.

Її незвично зелений крутий купол і круглий вівтар збудовані у візантійському стилі, а мармуровий нартекс із колонами скопійований із класичного про — наосу римського Пантеону.

І візьмеш жир утроби, і перепону печінки, і нирки, і жир їх і положиш на вівтар, а м’ясо тельця спалиш на вогні поза табором, бо до того гріх торкнутися непосвященному.

Користуючись таємницями старожитних майстрів, вони з любов’ю зібрали цей сувенір, який стане окрасою вашої оселі і буде як данина Галактиці, і нагадуватиме вам про тих, хто поліг за нашу Галактику , — на вівтар якої вони склали свої голови …

Коли війти великими дверима від заходу, церква виглядає мов хрест, заокруглений на кінцях; притвір, проти нього вівтар і два крилосив нішах, подібних до вівтарної.

Ізраельтяни, які мали намір завоювати землю Моабійську, відступилися і «вернулися у свою землю», побачивши, що цар Моабії приносить на вівтар Моабії сина свого (престолонаслідника).

Усе це дуже чітко видно на прикладі ведичного ритуалу осво єння території: вона вважається законно освоєною, коли на ній споруджується вівтар вогню, присвяченийАгні.