Синоніми до слова Відзнака

Синоніми до слова Відзнака

  1. ознака
  2. прикмета
  3. риса
  4. (за що) нагорода
  5. відзначення
  6. (військова) знак

Приклади використання слова Відзнака

Це була важка й виснажлива робота, що потребувала багато-годинної копіткої праці, але для Рейчел вона була як почесна відзнака, як спосіб утвердити свою незалежність від батька.

Жадоба — тут компас земний, а визиск — відзнака нахабним … А далі шлях пролягає у Європу: від Львова до Варшави, а з Варшави до Берліна.

Думали, що це відзнака для членів УВО, приділених до терористичної акції і що дістав він її від команди УВО.

Мала вона з собою знану німецьку відзнаку «муттеркройц» і нею хотіла довести, що вона дійсно не є жадна парашутистка, а лиш бідна мати, але наш «особіст» твердив, що це партійна відзнака і страшно їй грозив.

Це найвища відзнака, яку тільки можна здобути в моїй академії.

Відзнака летунів УГА — нашитий пропелер на рукавах однострою і на краю ковніра.

Його маестерська відзнака була не така, як в маестра Лювина: замість простого тісного ланцюга круг шиї - два десятки важких ланцюгів, звитих разом у пишне металеве намисто, яке вкривало маестра від шиї до грудей.

Глядачі, що сиділи позад нас, пошепотівшись, вирішили, що це відзнака, яка підтверджує його титул.

І от саме та відзнака чистого життя несподівано засяяла в їдальні космічного корабля, і не буде перебільшенням сказати, що сповнила вона всіх нас таким відчуттям, неначе це був світанок творення.

Це були переважно учасники будівництва Глибинного шляху, кращі люди різних підприємств та Червоної Армії, для яких подорож першим поїздом через увесь тунель була як відзнака.