Синоніми до слова Для знешкодження

Синоніми до слова Для знешкодження

Приклади використання слова Для знешкодження

Кожен блок мав спеціальний проміжок між секціями — гігантську ковзну стіну, яку можна було відсувати для ввезення та вивезення надвеликих екземплярів.

Подані платниками документи про нарахування платежів ре-єструються у канцелярії державної податкової інспекції, після чого передаються до відділу обліку та звітності для проведення відповідних записів у картках особових рахунків.

— У мене вже сіра маса під черепною коробкою плавиться , — казав він Граку, але той настільки захопився виловом ондатр, що Сідалковський почав підозрювати: йому вони не так потрібні для науки, як для майбутніх власних шапок.

Для нас, хлопців, на другому поверсі відвели велику кімнату, щоб ми мали де залишити капелюхи, причесатись і надіти чисті комірці, які ми тримали за підкладкою капелюхів , — коротше кажучи, навести лоск задля таких вишуканих оказій.

Всю дорогу Д’Артаньян вагався, чи довіритися панові де Треві-лю, чи тільки попросити в нього свободи дій для виконання секретного доручення.

«Форміка» та моторний човен залишаються на старому місці, а ми, випросивши в порту човни для прогулянки, беремо з собою тільки найпотрібніше і їдемо на острівець за кілька миль на південь від Массауа.

Для проведення порівняльного аналізу необхідною є побудова системи рахунків, яка б була корисною для визначення подальшої політики щодо певного регіону.

Це — «цукертюте», що в перекладі означає - торба для цукерок.

Не треба розуміти обов’язку формалістично, мовляв, все що ми робимо, посвячуємось для когось, любимо, працюємо, що тільки з обов’язку, а не з внутрішньої натури.

Чужинець для них у принципі є підозрілою особою, якщо не винуватцем.