Синоніми до слова Добросердий

Синоніми до слова Добросердий

Приклади використання слова Добросердий

То був простий добросердий хлопець, котрий не володів магічним даром і ніколи не залишав рідного острова.

Він був на мудрість незугарен, Та добросердий чоловік, Над ним написано повік: «Смиренний грішник Дмитрій Ларін, Господній раб і бригадир Вкушає в сій могилі мир».

— Ти диви, який добросердий і співчутливий хлопець.

Щоправда, цей добросердий монарх ласкаво звільнив бідолаху пажа від батогів, коли той пообіцяв, що надалі ніколи не робитиме так без особливого наказу.

Він був добросердий стариган, тільки бруднющий аж страх, і збаламутив мені голову чужими мовами гірше, ніж коли будували Вавилонську вежу *.

Земля, і скелі, і мій дорогий, простий, добросердий батечко чекає, щоб побачити як я від" їжджаю на автобусі компанії «Ґрейхаунд», який слідує прямо до спокус великого грішного міста.

— Чоловік він був добросердий, але дурний як пень.

Він, певно, не стримався б і допустивсь якого небезпечного вибуху, коли б не добросердий власник виробні, що торкнув його за руку і тихенько промовив:

У потаємному куточку столу була шухлядка з зіллям; пузата пляшечка з темного скла спочивала на ваті серед бездомних розсипаних пігулок — Торія давно забула, від яких саме хвороб прописував їх добросердий університетський лікар.