Синоніми до слова Жорстокість

Синоніми до слова Жорстокість

Приклади використання слова Жорстокість

Куркуль міг часом виявляти жорстокість до бідніших селян, але він ніколи не був вгодованим, ледачим, ненажерливим виродком, яким його зобразив Ейзенштейн …

Це була строката компанія; мішанина слабаків, що потребували захисту, честолюбців, охочих погрітися в променях чужої слави, та розбишак, які тягайся до ватажка, що міг продемонструвати їм найвитонченішу жорстокість.

Шерега знедолених, гнаних людьми жертв загальної не-справедливості надто велика, жорстокість, якої вони зазнають, здається нам надто страшною, і ми — звичайно ж людино-любці й патріоти !

Тепер він знав, що і жорстокість, і лють, і передавання куті меду, все було необхідне, законне й зрозуміле, як законне, необхідне й зрозуміле оте цуценя з закислими очима на сонечку.

Нелюдська жорстокість німецьких ґестапівців, сполучена з диявольськи-хитрою роботою московських аґентів — співробітників Ґестапо, заливши кров’ю величезні простори України, остаточно розвіяла віру в німецького «визволителя».

Б ньому раптом прокинулася жорстокість — йому захотілося дошкулити пані Оота якомога болючіше.

Я бачив жорстокість ситих і цікавість нудьгуючих, я бачив ваш уряд, сеньйоре президент, вашу поліцію, яка потурає звірствам, справжню ціну вашим законам і вашій демагогічній балаканині, котрою ви прикриваєте свою бездушність.

Навіть у навальних передгрозових сутінках видно було, як щезає її тимчасова відьомська зизоокість і жорстокість і буйність рис.