Синоніми до слова З душі

Синоніми до слова З душі

Приклади використання слова З душі

Із цією фрескою зв’язані початки життєвих мандрів його душі й серця під загадковими зорями.

Врешті заходився розпитувати її, що діялося в її душі, й вона зізналася, що покохала його ще в домі Авла і що коли б він повернув її до них із Палатину, не втаїла б од них своєї любові й постаралася б пом’якшити їхній гнів на нього.

Але духовний спів настільки припав до янгольської душі Грицькові, що його пристрасть аж подеколи дивувала й дорослих — бувало, збиралися в церкві цілими сім'ями, щоби по слухати малого Сковороду, сина козака Сави.

Естетика Благородство душі, що породжує піднесене, полягає в любові до віч них істин, у любові, яка дає почуття і фантазію.

І в душі народу затаїлася іскра віри, що з рідних святощів відродиться воля — почне випогоднюватися небо Укра їнської Духовної Волі.

— Молимося Богам , — вимовляв Вогник юним дзвінким голосом , — аби мали ми чисті душі й тіла наші … І щоб мали ми життя з пращурами нашими, в Богах зливаючись у єдину Правду.

— Не в тому річ … Роз’ятрив ти старі рани в моїй душі.

Тому правдива історія буде сміливим об’явленням душі нації, яка саме являється творцем своєї історії.

Не видно було жодної живої душі, тільки назустріч їм із туманної мли вичалапав голодний пес, чорно-білий спанієль, брудний і мокрий, вуха і язик у нього сумно повисли.