Синоніми до слова Колись

Синоніми до слова Колись

Приклади використання слова Колись

Та тепер дозвольте й мені скинути свою личину химерної відмінності від решти людей, яку я надіваю, щоб не загубитися в юрбі, як висловився колись добрий граф Гамбаріні - старший, а я йому не повірив.

Того, котрий схопив мене й потяг аж до виходу з біблії, я зовсім не знав; як для рожі він видався мені надто юним, А от спини двох інших я, побий мене грім, уже колись бачив.

Це було б аж ніяк не людське суспільство, але існувати воно могло б принаймні не гірше, ніж колись на Землі терміти чи мурашки.

Колись то була вартова вежа, найвища у Зимосічі, але дуже давно, за століття до народження батька, вона згоріла від удару блискавки.

— Що її маму викрав був сотник Богатько, як мій мене колись?

Власне, куди відвезли птаха, що колись тут стояв?

Його витвір постає між ним і тими, серед яких починав колись.

Коли нарешті він відвів погляд від вікна, то мовив стомленим і повним суму голосом : — Колись мій батько поїхав на південь на виклик свого короля.

Там був гарний синій-синій океан, пальми, банани, авокадо і не було тієї доньки Наталки-щучки, яку колись виховував удівець Коваль …

І жодного хвилювання чи болю в ньому не прокинулось, і те каяття, що допіру ще мучило його, зів'яло від подиху чужини, що віяв з усієї, такої жаданої колись обстави.