Синоніми до слова Коли подивлюсь

Синоніми до слова Коли подивлюсь

Приклади використання слова Коли подивлюсь

Коли він сідав за рояль, дружина заважала йому працювати, примушуючи вислухувати оповідання про те, як я видряпався по килимові бозна-куди або як перекинув своїм хвостом вазу з квітами.

Вибравши момент, коли транспорт повернувся до ньо го бортом, Шубін прицілився.

А коли зустрічаємось, він позирає на мене гнівно й зневажливо.

При цьому були часи коли це продовжувалося ще і ще допоки та жахливо жорстока, нечестиво підступна, не маюча прощення річ здавалася йому у не у тому що ці охоронці продовжують бити його, але у тому що він не міг змусити себе до втрати свідомості.

— І ти згадай про мене, коли грифи почнуть тебе терзати , — кинув він через плече.

А це вже відома річ, що коли жінка чарівливо гарна з себе, то вона й добра, і розумна, і освічена, і обдарована янгольськими, а не людськими прикметами.

Щераз не захід — сказав стоячий коло вікна пан з руками артиста, коли вже зникли зовсім білі хустинки пращальників, що підбігали десь далеко на пероні за потягом.

В мене не було ніякого сумніву в тому, що ми пливемо до Атлантичного океану, і тому я страшенно здивувався, коли Джек, замість того щоб віддати наказ держати курс на захід, наказує:

Коли вони дійшли до кінця першого ряду, чоловік у масці зустрівся поглядом зі смертельно блідим господарем балу і сказав майже незлобиво і навіть весело:

Коли вона вийшла, брат і я почали оплакувати батька й матір.