Синоніми до слова Ломака

Синоніми до слова Ломака

  1. дрюк

Приклади використання слова Ломака

І нащо ви поміж людей, Мов тії синиці, Все снуєте та робите Такії дурниці, Що парубок світом нудить, А старий ломака Й собі глядить, поки з носа Потече кабака !.

В його руках невідомо звідкіля узялася замашна ломака.

Певна річ, то якась ломака, що пливла за течією, вдарилась об каюк, та досить було цього, шоб мене знову охопило чудернацьке нервове хвилювання.

Рухи його матері обмежені довжиною ломаки, і та сама ломака обмежувала його також, він ще не навчився обходитись без матері.

І переді мною знову постала маленька підвальна кімнатка в ректораті, вікно, за котрим синіми померками западав вечір, і здоровий, довгий, як ломака, чоловік, який ходив туди? сюди по кімнатці.

Ще встиг помітити, як разом з багатоніжкою падає на колоду моя ломака, навіть почув, як вона глухо гупнулась, і втратив свідомість.

Він тримав її міцніше, ніж дерев’яна ломака, що до неї вона була прив’язана.

Міс Стефані Крофорд казала, що він людина пряма, боже слово для нього закон, і ми їй вірили, бо містер Редлі й справді був прямий, як ломака.

Коли ломака гулькнула в зарослі плауна, що росли неподалік від берега, там раптом щось аж «закипіло», і по миті вистрибнула істота, чимось схожа на крокодила.

Ломака стояла суха, хоч підпалюй, і вперто не хотіла пускати коріння.