Синоніми до слова Малювання

Синоніми до слова Малювання

  1. малярство

Приклади використання слова Малювання

Він став скромним учителем малювання, тобто тим, що, на думку Китова, неварте поваги і може бути тільки об' єктом його нерозумних жартів.

Не було таких зразків малювання навіть у столичних музеях.

Зрештою, я не очікував від когось відповіді, я шукав її сам у собі - і безліч разів знову й знову припадав до свого малювання, що називалося «День, який я підглянув».

Аж ось широко відчинилися двері зали малювання, я вплив туди під Зевсовим зображенням і заплющив очі.

Але будемо сподіватися …" Малювання над столиком — Еріен у вінку з польових квітів … Майтімо прислав цього портрета в Дор-Ломін перед їхнім примиренням … Руссандол вдосконалив своє вміння — ніколи не скажеш, що це малював однорукий шульга.

Тепер годі було вже сумніватися, що він лежить у залі малювання класичної гімназії у Бендорфі, але він ніяк не хотів вірити, що це саме та гімназія, де він навчався.

Коли на уроці малювання вчитель Анатолій Дмитрович похвалив мене при всіх за те, як я намалював курочку Рябу.

— Був здібний до малювання, зустрілись добрі люди і викупили мене на волю.

А коли ми зайшли за ріг, з’явилася й Гермесова колона, а далі, у глибині коридору , — коридор тут був пофарбований у рожевий колір , — аж ген у глибині, над дверима зали малювання, висіла величезна мармиза Зевса, але до неї було ще далеко.

Китову, бачите, здається дуже смішним порівняння великого художника з скромним учителем малювання, а от я нічого смішного в цьому не бачу.