Синоніми до слова Не поезія

Синоніми до слова Не поезія

Приклади використання слова Не поезія

Не знаю, що на це сказати, бо поезія для мене — дуже туманна й необов’язкова область.

Коли музика апелює тільки до нашого слуху, самими чисто слуховими враженнями силкується розворушити нашу фантазію і наше чуття, то поезія властивими їй способами торкає всі наші змисли.

— Який щасливий день сьогодні випав задля мене , — почав Комашко , — і поезія, і гори, і море, і вільний час, і спочинок, і покій в серці, і гарне товариство.

Все це було для мене засобом, а мета — поезія, і щоб ця поезія служила нашому народу, який одягає, годує нас, виховує нас, як добрий батько.

Не так давно в Лісабоні я почув від когось дуже схожу дефініцію: поезія — це коли два слова зустрічаються одне з одним уперше.

До них знову підійшов Маркевич, розкрив Гребінчин альбом, що лежав коло малюнків, і записав: «Україна, музика, природа, поезія нас навіки з' єднали».

Але … мені здається, поки ми дійдемо до господи, то ваша поезія й ваш смуток зникне, розійдеться, мов оте золоте марево, отой золотий порох сонця над ставною тихою водою , — сказала Софія Леонівна.

Для давніх греків не існувало чіткого поділу цих видів мистецтва, оскільки поезія і театр насамперед асоціювалися з феноменом античної трагедії, знаковими постатями якої були Софокл і Евріпід.

Шукання, мовляв, шуканнями, але ж хіба це поезія?