Синоніми до слова Обмежений

Синоніми до слова Обмежений

Приклади використання слова Обмежений

— Не може такого бути щоб вплив був обмежений усього двома кілометрами !

Народ, позбавлений землі й обмежений у виборі занять, зробився паразитом, що живе з кровавої праці інших.

Найменування підмета і присудка в таблицях слід робити якнайкоротшими, оскільки розмір друкувального механізму ЕОМ обмежений.

Мавпячий словник був такий обмежений, що Тарзан не міг би розповісти їм про нові істини та широкі обрії думки, які читання відкрило його жадібному поглядові, не міг би поділитися з ними сподіваннями, які хвилювали його душу.

Обмежений в часі і в просторі, володіючи тільки тілом і одним життям, що неминуче дійде кінця, чоловік лише особина серед чужої Природи й чужої Історії.

Ці записи повинні вестись обмежений період часу (один-два місяці), у відповідності до критеріїв, що запропонував консультант.

Часто виробники пропонують особливі угоди, що включають знижки, надані на обмежений період часу і безкоштовні зразки для стимулювання торгових підприємств.

Йому як антропологу культури було цікаво, як може ненауковець, обмежений формою трьох лекцій, пояснити таке його студентам.

Його обмежений фанатичний розум пожадливо захоплювався вивченням релігійних книг, в яких оповіщалось про появу диявола на землі, про різні вияви його влади, його таємні впливи, про різноманітні прояви його хитрощів.

Аж тут полевий маршал Ренскіольд, старий вояка, себелюбний і обмежений, уявив собі, що граф Піпер хоче своїм почином наважитись на його права головного вождя.