Синоніми до слова Панцер

Синоніми до слова Панцер

Приклади використання слова Панцер

Весь загін невідомого рицаря і хрестоносця становив не більш як п’ятнадцять чоловік, озброєних частково списами, частково самострілами, так що два одягнені в панцер рицарі могли б з ними битися не без надії на перемогу.

Минули дві години, але йому ще не хотілося спати, отож замість того, щоб розбудити Джованні, він обережно походжав по двору, застромивши за пояс пістолі; під сорочкою в нього був панцер пана Войті.

Панцер почав діяти і повернув його до логічного порядку речей.

Зовні він нагадує чорне матове яйце, про що каже і його назва, має панцер з високоякісної сталі, яка робить його надто важким, однак цілком неприступним, хіба що стрілятимуть просто в лоб з близької відстані.

Води Тризуба кипіли червоним під копитами їхніх коней, поки вони кружляли та сходилися знову і знову, аж нарешті страшний удар Робертового келепа зім'яв панцер і груди під ним.

І найперше впав в око великий палець, дуже відомий Акакію Акакійовичу, з якимось покаліченим нігтем, товстим і міцним, як у черепахи панцер.

І хоч зранена смертельно, вона притискає міцніше панцер до грудей, «щоб кров затамувати», але не кидає бою ані на хви лину, готова все … до жертви найвищої.

Суціль ний святий подвижник, лицар світової революції, заку тий в панцер діамату проти всіх спокус.

Найтрудніша річ — здобувати замки, бо тут ні панцер, ні рицарська вправність не поможуть.

Тимчасом блідий зимовий ранок прояснився, сіра запона туману стала прозорою, і сонячне проміння осяяло блакитний панцер хрестоносця і сріблястий міланський — Збишка.