Синоніми до слова Парія

Синоніми до слова Парія

Приклади використання слова Парія

Віковічна пуща покривала ці безлюдні місця так само, як і на півострові Парія і на Трінідаді, але там піднімалися гори і передгір'я, а тут були трясовини, драговини і мочари.

— Мені потрібно, щоб ти сказав мені, хто ця Парія, Джоне.

Так, так, він не має права вільно приїхати до свого аулу, побачити матір, родичів, пін в очах усіх своїх краян зрадник і скараний на смерть втікач, волоцюга, парія, ізгой, ніхто …

Ті, які висловилися за пропозицію Гістіая, це були люди, котрих найбільш шанував цар: тирани міст на Геллеспонті - Дафній із Абідоса, Гіппокл із Лампсака, Герофант із Парія, Метродор із Кізіка і Арістон із Візантія.

— Вона двічі вжила слово «парія» , — сказав Вілл, розуміючи, що це його єдиний шанс здобути Джонову довіру.

Прикра пригода з індійцями паріягото сталася на березі, який Педро назвав півостровом Парія, недалеко від місця, де закінчувався цей півострів, напроти острова Трінідад, а на півдні розливала свої широкі води затока Парія.

Парія, давній град меншої Мізії, коли прийняв віру Христову, вшанований був честю єпископського престолу і підпорядковувався Кизицькому митрополитові.

Над Ессеквібо, і над Померуном, і над Оріноко, і скрізь між цими ріками, та й на всьому острові Каїрі, який іспанці називають Трінідад, і навколо затоки Парія … Весь той край вкритий пущею …

— Пащею Дракона називають іспанці протоку між півостровом Парія і Трінідад.

Але за сто п’ятдесят миль перед самим гирлом численні рукави ріки починали відходити на північ, деякі впадали в затоку Парія, навпроти острова Трінідад, інші - у відкрите море.