Синоніми до слова Перейти межу

Синоніми до слова Перейти межу

Приклади використання слова Перейти межу

Яким було ключове припущення Ірвінга Фішера, котре дало йому змогу перейти від цієї тотожності до кількісної теорії гро-шей?

Я взагалі не вірю, щоб правосл. і катол. могли зразу перейти до нашого світогляду і дуже був би радий, як би протестанська пропаганда приг отовила нам дорогу , — а коли нема на це справжніх протестантів, то готов сам справляти їх службу.

За межу передкосмічної фази можна вважати стан, у якому кожна сторона зуміє не тільки визначити місце розташування бойових засобів супротивника, котрі служать або для завдання першого удару, або удару у відповідь, але й знищити їх.

Зала, звичайно ж, після цього мала бути замкнена для обліку та збирання розкиданого краму, а іспанці мали перейти в кімнату засідань для ділового закінчення свого візиту до КУБУ.

Чи, може, серну тонконогу, що хотіла білу стежку перейти, сполохалася їх видом і сховалася знов?

Критерієм прибутковості, який визначає її нижню межу, є дивіденд, не нижчий від звичайного позичкового відсотка на витрачений капітал акціонера.

— загрожувало лавиною змести межу анонімності й приватності, вилитися на сторінки жовтої преси, у випуски новин, у косі погляди колег, ворогів і партнерів, і тоді вже втримати ситуацію під контролем буде набагато важче.

Молода графиня відчула себе здатною перейти на амплуа примадонни, і кілька разів зважувалася спробувати себе в ньому.

Доводиться перейти з черги до розгляду другої частини назви «Сванте-вит», а саме до слова «ВИТ».