Синоніми до слова Перелазити

Синоніми до слова Перелазити

Приклади використання слова Перелазити

І все придивляйтесь, щоб так перелазити — од кущика травиці до кущика будяків чи бур’янцю якогось, кураю тощо …

— Народний нарком має право перелазити через всі тини на Україні, через всі мури й паркани.

Перелазити через паркан і навіть підходити до нього впритул було небезпечно — простір між ним і Бар' єром було щедро усіяно різними осколками, протипіхотними мінами і артефактами, що підсилюють радіацію.

Гість, чомусь втративши елемент польоту в ході, став перелазити, високо підкасавши штани.

Ніка рухалася найповільніше, тому Макс підтримував її за руку, коли вона уже не мала сил перелазити через громіздке каміння.

З драбиною ви чудово вигадали, це мене особливо тішить, бо й мені часом доводиться перелазити через мур у такий спосіб і теж уночі, точнісінько як ото ви зробили , — але це тільки між нами кажучи !

Її оточував високий кам’яний мур, утиканий зверху осколками скла, що відбивало у непроханих гостей будь-яке бажання перелазити через нього.

— Якщо малюк полізе через паркан і подряпає ногу, то подряпину треба припекти йодом , — хай він запам’ята є, що перелазити через паркан небезпечно, і вдруге не лізе через паркан.

На острові він розрахувався з водієм стофранковою банкнотою, не вимагаючи здачі , — таксист помітив, що у конверті лише сотенні папірці , — й одразу ж почав перелазити через поруччя мосту.

Потім їм довелося перелазити через триметрові мури з битим склом і колючими дротами …