Синоніми до слова Перемикати

Синоніми до слова Перемикати

Приклади використання слова Перемикати

Одіссей скінчив перемикати програму і терпляче ждав, лишень зрідка у надрах його щось потріскувало.

— Х'ялмар заходився перемикати канали борт-передавача літака Сінгапурських авіаліній, аж поки на моніторчику не з’явилося рухоме зображення літачка на фізичній карті місцевості.

Кілька механіків півдоби чаклували над машиною: перевірили мотор, змастили, перевзули в нову гуму, й тепер вона йшла слідом за танком легко, наче граючись, лише кілька разів на підйомах водієві довелося перемикати швидкість.

Я тільки переклав Сану на ліву руку, перехопивши другою долонею рану, і тепер вільно міг перемикати коробку передач, пускаючи кермо, хоча рука моя прилипала і до керма, і до важеля передач, і пальці на ній злипалися від крові.

Це пояснювалося, звичайно, тим, що, завдяки чарівній паличці, він одразу навчився правити автомобілем і правив, як досвідчений шофер, котрий навіть не думає, що треба перемикати й на що натискувати, а робить усе за звичкою, машинально.

Ситуація надто серйозна, щоб перемикати енергію иа емоції.

Він почав перемикати мотор то на велику, то на малу потужність, так наче видобуваючи з нього голос.

Розі була фанаткою Бліцера й нікому не дозволяла перемикати телевізор на щось інше, коли в буденному надвечір' ї починався «Ситуативний простір», вона називала його «мій Вульфі».

Водій таксі увімкнув — радіо і почав перемикати канали.

З Фуня можна підсміюватись, що в нього ніс тапіра, що він зазнається, що він не годен без гуркоту перемикати швидкість у машині.