Синоніми до слова Почин

Синоніми до слова Почин

Приклади використання слова Почин

Так думають майже всі присутні і тільки й чекають, щоб хтось із натовпу, найлихіший і найсміливіший, дав почин.

Як не від нього вийде почин спільного візиту до лікаря, то різні нарікання та жалі, коли жінка викаже правду, надовго, а то й назавжди попсують їхні взаємопочуття.

Не для слави Божої, і не для спасенія людського працюєш ти, а похоті плотські женуть тебе до праці, з тіла, а не з духа твоя робота свій почин бере.

В зв’язку з цим я доводжу до відома всіх присутніх, що ми з паном бургомістром Лоуелом заснували «Комітет допомоги» для бідних громадян Крайстчерча і тепер звертаємося до всіх вас з проханням підтримати відповідними внесками наш гуманний почин.

— Я сам дуже високо поставив Вовчкові оповідання, але вважаю, що це почин новому ділу, а що вийде — те побачимо.

Це вже не «перший почин» купки повстанців, а справа всього індонезійського народу, який прагне добитися повної незалежності своєї батьківщини.

Невдовзі правляча партійна верхівка почала використовувати почин О. Стаханова для роздмухування рекордоманії.

Бо через приставання з проститутками виробив собі переконання, що всякий почин, і душевний, і фізичний, походить від жінки.

Піднявши завдання дати почин того роду студіям про Ольжича, я мусів відмітити один факт, який здавався б на перший погляд дивним: Ідеологія Ольжича є в однаковій мірі виражена в його поетичн’й як і в т.зв. публіцистичній творчості.

Ще не все ясно … багато темного … але почин грандіозний.