Синоніми до слова Признати

Синоніми до слова Признати

Приклади використання слова Признати

Ти волієш одмовитися від дітей, від жінки, від родини, аніж признаги те, що тільки божевільні не хочуть признати.

І під тими кожухами я мусів признати, що все, чого я хотів, за чим їхав сюди, від чого так хвилювався , — навіки недоступно мені.

Я не маю наміру нікого ображати, але ви самі, панно Броню, мусите признати, що я, як мати, маю попросту обов’язок розвідатися про все.

Або всяка метафізика чи онтологія є безвартісною спеку ляцією, або мусимо признати, що може існувати більше систем онтологій у залежності від того, з якої ділянки дана система черпає елементи для інтерпретації Прасутности.

За радою Меншикова цар кинувся на підлу демагогію, але треба признати геніальну, коли діло йшло про те, щоб обезсилити загальний настрій на Україні, спрямувати національні почування в інший бік і відвернути народну масу від гетьмана.

Двох із них, високих і кістлявих, можна було здалека признати за техасців.

Коли йому не признати її, воно вернеться й буде вимагати її, накидаючи разом з нею свої помилки.

Треба тілько признати за мною право виступати перед всіми державами як пістун Романової спадщини, як король Галича й Володимира.

Вона хоче мати погляди, але не хоче признати умов і припущень, без яких не може бути поглядів.

Вона шила гарно і скоро (се мусила їй сама зависть признати), і завдяки протекції Докії діставала від деяких ґаздинь роботу, і капнув за те десь-не-десь дрібний гріш у руку.