Синоніми до слова Пройти

Синоніми до слова Пройти

  1. продибати
  2. (час) зійти
  3. (минути) збігти за водою

Приклади використання слова Пройти

І сказав Ісая: Ось буде тобі ознака від Господа, що виконає Господь Слово, котре Він вирік; Чи вперед пройти тіні на десять сходинок, чи повернутися на десять сходинок.

Мужніх жінок не лякало те, що їм, може, доведеться пройти пішки весь путь од річки Снові до Туфолдської затоки.

— Відвідувачі міністерства, ви зобов’язані пройти обшук і пред’явити свої чарівні палички для реєстрації працівникові служби безпеки, який сидить за столом в кінці Великої зали.

А сьогодні, на мою думку, не буде кращого способу розкрити символи Дантового «Пекла», як пройти пліч-о-пліч із самим поетом … крізь браму пекла.

— Тільки пройти треба акуратно, щоб ніхто не помітив.

Фродо підрахував, що їм треба буде пройти десь миль, а вісімнадцять по прямій.

І, немов відповідаючи на її насторожені думки, пристав почав говорити про соціалістів і студентів, що намагалися пройти в Думу.

— Ви добре знаєте, капітане , — сказав він йому по-батьківськи , — що ваша відставка повинна пройти по інстанціях, і я не маю повноважень її прийняти.

З огляду на те що ділові переговори — це дуже складний процес, який дає велике навантаження на інтелектуальну і чуттє-ву сфери людини, члени робочої групи повинні пройти не лише додаткову професійну, а й морально-психологічну підготовку.

Скільки ще шляхів треба пройти, щоб знову зустріти її серед вселенського мороку?