Синоніми до слова Промовити

Синоніми до слова Промовити

Приклади використання слова Промовити

— Заявляю, що не дозволю вам і слова промовити, доки не дізнаюся, навіщо й з якою метою ви заманили мене сюди.

Не встиг він промовити і слова, як Клай виступив уперед і вдарив його у щелепу револьвером сорок п’ятого калібру, який колись належав Бет Нікерсон.

Почувалося, що кожний боїться щось промовити і нагадати про події, одбуті перед піснею, яка всіх об' єднала одним настроєм і Гордія сповнила переконанням, що його прийняли у братчики без заперечень.

— Нестор Евграфович, в нижнем ящике слева … — тільки і встиг промовити помічник, бо молодший абрек вихопив пістолет і знову вистрілив у його бік — голова асистента безсило похилилася на груди.

Похмурий незнайомець став раптом таким неймовірно близьким і дорогим, що він не міг промовити жодного слова: у горлі заважав гіркий клубок і на очі наверталися сльози.

Він видить їх, чує їх голоси, розуміє їх мову, а промовити до них не здужає.

Кама не могла промовити й слова, але відчувала — нових тортур не витримає.

Навіть якби моє життя тисячу разів залежало від того, вдасться чи не вдасться мені промовити хоч одне слово, в ту мить я не зміг би видобути його з себе.

— боїться промовити він, аби голос не виявився знову конячим … А вона, переступаючи через сонних і напівсонних гостей, несе до нього ще більшу спеку, ніж у нього під ковдрою.

І було їх так багато, і нема з ким слова промовити.