Синоніми до слова Пропажа

Синоніми до слова Пропажа

Приклади використання слова Пропажа

Друге розуміння резерву пов’язують передусім з різними втратами ресурсів (псування, пропажа, брак, уцінка), сплатою штрафів, пені, неустойок та з іншими збитками.

Щоправда, пропажа однієї з двох чарівних шапочок Енріке занепокоїла Чезі, але тут він був безси лий; старший брат одвіку губив носовики, запальнички, гаманці; рано чи пізно мусило статися це й з шапочкою.

Всі три випадки: «дзеркала», пропажа вантажів і розпечатання станцій можуть бути ще невідомими нам проявами сліпої природи і загалом не пов’язані одне з одним.

От я й запитую себе, чи не означає пропажа алмаза тільки те, що він піде на сплату цих боргів?

Неприємна пропажа, бо вартість того невеликого тигелька більша за кількамісячну платню лаборанта.

— Пропажа горілки, забита раковина, відро для сміття, отруєння собак … — гірко посміхнувся я.

А за мить пропажа знайшлася в жіночній скрині з лахами.

І Ясочка, на бідну голівку якої впало стільки переживань: і пропажа Алли, і Микита Платонович — солодко тулилася до мами, ніби та могла її захистити від усього горя.

Бракує, якщо він не міг вигадати причини сварки, яка задовольнила б присяжних, і забагато, якщо він дійшов до такої вигадки, як останні слова померлого про щура й пропажа одежі.

— Тепер я певен, що, якби ваша величність зволили трохи напружити пам’ять, це розв’язало б загадку щодо великої печатки, пропажа якої тепер уже, правда, не має великого значення, бо печатка мала силу тільки за життя покійного короля.