Синоніми до слова Пророчий

Синоніми до слова Пророчий

Приклади використання слова Пророчий

Погляд цей був пророчий, принаймні у ретроспективі.

Та святий мер Дін не розповів цього разу про свій пророчий сон.

Справа в тому, що Моріліре кілька днів не переставав нам набридати всім по черзі, вихваляючи незрівнянного чаклуна і віщуна, якогось Кенієлалу, який проживає в Канкані і має винятковий пророчий дар.

І хоча тільки Абіссінія відповіла на пророчий заклик ісламу, ще не все було втрачено, адже через декілька років і Персія, і Сирія, і Єгипет стали мусульманськими країнами.

І тому, хоч так трудно бути пророком у своїй батьківщині, великі пророки є перш за все пророками у своїй батьківщині дарма, що їх пророчий дар веде часто до трагіч них конфліктів із групою, яка панує над народом і справді його поневолює.

До такого збудженого стану, коли в дівчині прокидався пророчий хист, він доводив її штучними засобами — згадайте Месмера та його страхітливі досліди , — й щоразу вдавався до них, як їй треба було виступати з пророцтвами.

Пророчий гнів Сковороди проти християнсько-біблійних церемоній так сильно розгорівся в його грудях, що він вкладає свої думки в уста самому Богові.

Який великий і який пророчий був учитель Кін Рух, що поставив теорію інфернальності в основу вивчення стародавньої історії !