Синоніми до слова Пророчий

Синоніми до слова Пророчий

  1. (дар) провісницький
  2. провісний
  3. (слова) мудрий
  4. проникливий
  5. віщунський
  6. пророцький
  7. віщий

Приклади використання слова Пророчий

Погляд цей був пророчий, принаймні у ретроспективі.

Та святий мер Дін не розповів цього разу про свій пророчий сон.

Справа в тому, що Моріліре кілька днів не переставав нам набридати всім по черзі, вихваляючи незрівнянного чаклуна і віщуна, якогось Кенієлалу, який проживає в Канкані і має винятковий пророчий дар.

І хоча тільки Абіссінія відповіла на пророчий заклик ісламу, ще не все було втрачено, адже через декілька років і Персія, і Сирія, і Єгипет стали мусульманськими країнами.

І тому, хоч так трудно бути пророком у своїй батьківщині, великі пророки є перш за все пророками у своїй батьківщині дарма, що їх пророчий дар веде часто до трагіч них конфліктів із групою, яка панує над народом і справді його поневолює.

До такого збудженого стану, коли в дівчині прокидався пророчий хист, він доводив її штучними засобами — згадайте Месмера та його страхітливі досліди , — й щоразу вдавався до них, як їй треба було виступати з пророцтвами.

Пророчий гнів Сковороди проти християнсько-біблійних церемоній так сильно розгорівся в його грудях, що він вкладає свої думки в уста самому Богові.

Який великий і який пророчий був учитель Кін Рух, що поставив теорію інфернальності в основу вивчення стародавньої історії !