Синоніми до слова Прототип

Синоніми до слова Прототип

Приклади використання слова Прототип

Коли прототип повторно програмується (репрограмується), то він стає деталізованою специфікацією і перетворюється в діючу систему.

Тут еволюція зле пожартувала з вами: її розумний прототип уже стоїть біля межі своїх конструктивних можливостей.

Тому, як правило, прототип після розроблення технічного завдання більше не використовують і далі модель життєвого циклу збігається з каскадною.

Чи у вас є прототип бабусі, що містить тільки її контури і дає можливість вам упізнати її і тоді, коли вона надіває окуляри, і навіть тоді, ко-ли вона виймає зуби ?"

Сьогодні вже зрозуміло, що ґенетичний код потрібно розглядати як найбільш фундаментальну з-поміж усіх семіотичних мереж, а отже, як прототип для всіх інших сиґнальних систем, що їх застосовують тварини, в тому числі, й людина.

Я Одержав стільки листів, у яких люди запевняли, ніби саме їхні родини правили за прототип Форсайтів, що я майже ладен був повірити в типовість цього вигаданого різновиду.

Машина являла собою прототип санітарної машини «швидкої допомоги», з таким круглим смішним передом, які є в кожній лікарні.

Як каже Андрієвський, геттітська держава є до деякої міри прототип київської Украіни-Руси часів «Руської Правди».

Схоже на величезний намет, але насправді це прототип пересувного житла, який створила НАСА для майбутніх подорожей на Марс.