Синоніми до слова Пульсувати

Синоніми до слова Пульсувати

  1. б'ючкувати
  2. (море) коливатися
  3. (пульс) бити
  4. що пульсує
  5. пульсатор
  6. пульсаторний
  7. пульсаційний
  8. б'ючкий
  9. (біль) штрикучий

Приклади використання слова Пульсувати

Лише за кілька хвилин кров почала як слід пульсувати і до мене повернулась нормальна здатність мислення.

І диво учинялося: кров у мені починала пульсувати живіше, тепло розповзалося по тілі, і хоч страждав я не менше, тепла надія починала огрівати мені серце).

Кров моя, яка до цієї миті наполовину захолонула від жаху, почала бурхливо пульсувати у венах, і мене охопив дикий потяг убивати, нікого не щадячи.

Наступної миті гарбуз почав пульсувати, поверхня його напнулася й витяглася вгору.

Одночасно Марк обдумував знімок Зони з супутника, і не відразу помітив як Кристал почав пульсувати, що було ознакою розуміння їм волі Марка.

Україна постійно буде пульсувати бунтами, «націоналіз мом», доки її настроюватимуть на частоту російського камертона, яка дисгармоніює з її власною.

А тут у величезному збільшенні лежало на піску тіло Ганни, рухалось, переверталося, змахувало руками в розпачливих і невмілих спробах друзів примусити його дихати й пульсувати.

Він ними вмів іще ґеніально захоплювати владу над жіночим тілом, вмів примушувати те тіло сіпатися й вириватися, а потім пульсувати і м’якнути, а потім прагнути нового «потім».

Але варто було заплющити очі - і крижинка в шлунку починала пульсувати, обдаючи холодом.

Кров моя, яка досі майже застигла від жаху, почала бурхливо пульсувати у венах, і мене охопило дике прагнення вбивати нещадно.