Синоніми до слова П’яний

Синоніми до слова П’яний

Приклади використання слова П’яний

Випз з людьми знайомими і хоч не пяний, а так собі - веселий виходить з трактиру і плете, * було, всячину, і гукаэ, і людий зачіпаэ.

Удосвіта вони пішли спати до стодоли, а мене сон не брав, хоч я й був пяний: ненависний граф не давав мені очей стулити.

Це — рапорт на імя коменданта від поручника Кампіоні про те, що я, бувши пяний, нагрубіянив йому матірними словами, про що свідчать і новоприбулі офіцери.

От який був пяний, усе забув, нічого не чув, а як глянула, все до чорта з голови вилетіло.

Марія Федорівна, побачивши це, злосливо усміхнулася; вона подумала, що він пяний, бо йому тілько цієї чесноти бракувало, а тепер ще й ця його прикрасила.

Андрій, переконавшись, що я зовсім пяний, обережно взяв мене під руку, привів до верби, розстелив свою шинелю, нарвав і наклав під голову буряну, поклав мене, перехристив та й пішов.

Незабаром стали вони з мене жартувати, що я не випив ще й двох кварт горілки, а вже пяний.

Одного разу в танц-класі Марцінкевича (що його одвідував Зосима що-пятниці неодмінно) за якусь зрадницю побився він пяний з теж пяними черкесами.

Наприкінці церемонії запитав він у ротного командира, чому не зявився на іспит Порцієнко, на що той відповів, що Порцієнко хворий, себто пяний, і знаходиться під охороною у свинопаса.

Гаврило був пяний, не здер жав серця, ударив бабу і шиб нув так, що вона неділю лежа ла; а баба була вагітна.