Синоніми до слова Спасіння

Синоніми до слова Спасіння

Приклади використання слова Спасіння

В очах італійця не було страху — Тільки за спасіння твоєї душі.

Ля-ля-ля, бланк перегляду справи, який Бабетта подала від мого імені у відповідь на результати мого поліграфічного тесту на спасіння.

Лена скривляла не до наслідування верхню губу, розсміявшись коротко вголос, і плела з такою ревністю, з таким запалом дальше, мовби спасіння її душі залежало від того.

Він волів вплинути на наше спасіння, але не через застосування вищої сили, а через довершену неміч Свого стану воплочення: " …

«Слово сталося тілом» є запорукою спасіння і преобра жения, адже «обидві природи Христа, не змішуючись, володіють певним взаємопроникненням.

Кож на раціональна релігійна етика мусить поставитись до такого ірраціонального мирського спасіння як до сфери (з її погляду) безвідповідальної насолоди і як до прихованої відсутності любові до ближнього.

— То й веселися ж зі своїми родичами, полісунами й русалками, коли нема тобі спасіння !. .

Спасіння людини відбувається по благодаті через віру в Ісуса Христа та Його жертву.

«Мати, смерть сина твого на полі брані - це життя, це воля, це спасіння сина твого, роду твого.

На майдані він зустрів отця Амадора, той повертався до церкви з усіма регаліями для відправи, яка так і не відбулася, але священик сказав, що він не може зробити для Сантьяго Насара чогось іншого, крім помолитися за спасіння його душі.