Синоніми до слова Участь

Синоніми до слова Участь

Приклади використання слова Участь

Майже кожного дня генерал-полковник Чепрунов бував у інституті; він брав діяльну участь в обговореннях робочих креслень гармати, його розкотистий басок у ці дні можна було почути всюди — і в балістів, і в зброярів, і в головного конструктора.

Він волів виходити чистим, щоб інші не здогадались про його участь у цій справі.

Однак, коли особа була допитана як свідок про відомі їй обставини, що підлягають доказуванню, то закон не забороняє після цього брати участь у цьому ж кримінальному провадженні у статусі захисника, представника.

— розгублено закричав другий пілот. їм наказали вилетіти на спеціальному вертольоті з рятувальною лебідкою, тому він гадав, що вони мають узяти участь в операції пошуку та порятунку.

Він бере участь — і в цьому полягає одна з помилок Маркса — в економічному розвит кові капіталістичного суспільства, має від цього користь, і йому, крім своїх кайданів, є багато що втрачати.

При цьому його розрахунки циклічності стосуються господарств не лише високорозвинених країн світу, які входять до центру світової системи, а й периферії, яка бере участь у міжнародному розподілі праці.

Першочерговим завданням трансформації українського суспільства за переходу до сталого розвитку є активізація найширших верств населення, їх творча участь у здійсненні реформ.

У період ЗУНР брав активну участь в державно-політичному житті.

Приємно відчувати, що теж береш участь у серйозному науковому дослідженні …

Мабуть, не вірить, але заради влади готовий і в чорній месі взяти участь.