Синоніми до слова Багатство

Синоніми до слова Багатство

 1. (велика кількість чого-небудь) щедрість
 2. пишність
 3. пишнота
 4. (про майно) маєтність
 5. капітали
 6. мільйони
 7. (зовнішньо) розкіш
 8. гойність
 9. помпезність
 10. достаток
 11. бідність

Приклади використання слова Багатство

Якщо не зростає багатство суспільства, то не можуть бути досягнуті інші демографічні цілі суспільства: забезпечення його духовного та фізичного здоров’я, збільшення тривалості життя людей.

До того ж мені пощастило, і за цей рік я подвоїв своє багатство.

Тоді й живи без печалі, діставши знову багатство своє.

Не можна, бувши в Монте-Карло, не відвідати казіно, де кожної ночі втрачають і виграють багатство.

— Але скажи мені, чоловіче, звідки це багатство взялося?

Сказав йому пресвітер: «Цей, якого бачиш , — отець Арсеній — коли був у світі, батьком був царям, і стояла перед ним тисяча рабів в одязі світлому, у поясах же золотих і гривнах, постіль його була коштовна і багатство в нього незліченне.

До таких «вічних стереотипів» належать: «життя і смерть», «панування і підпорядкування», «геній і посередність», «молодість і старість», «багатство і бідність», «свобода і несво-бода», «бажання і можливості» та ін.

Ви ж знаєте, що князь Вітольд — великий князь: він дістав з королівських рук корону, багатство і владу, а я, убогий шляхтич, маю тільки честь …

Покохавши, він справді відкрив усе багатство її душі, всю цільність і чистоту її пристрасної і сильної натури, чи, може, Маша цікавила його, як дочка відомого вченого, до праць якого за кордоном завжди виявляли підозрілий інтерес?

Отже, я запевняю, що всі, в тім числі й молодий містер Кейт, який завбачливо втік, брали участь у змові, щоб перешкодити законній спадкоємиці Сільвестра Мейх’ю заволодіти будинком, де сховане багатство.