Синоніми до слова Багатство

Синоніми до слова Багатство

Приклади використання слова Багатство

Якщо не зростає багатство суспільства, то не можуть бути досягнуті інші демографічні цілі суспільства: забезпечення його духовного та фізичного здоров’я, збільшення тривалості життя людей.

До того ж мені пощастило, і за цей рік я подвоїв своє багатство.

Тоді й живи без печалі, діставши знову багатство своє.

Не можна, бувши в Монте-Карло, не відвідати казіно, де кожної ночі втрачають і виграють багатство.

— Але скажи мені, чоловіче, звідки це багатство взялося?

Сказав йому пресвітер: «Цей, якого бачиш , — отець Арсеній — коли був у світі, батьком був царям, і стояла перед ним тисяча рабів в одязі світлому, у поясах же золотих і гривнах, постіль його була коштовна і багатство в нього незліченне.

До таких «вічних стереотипів» належать: «життя і смерть», «панування і підпорядкування», «геній і посередність», «молодість і старість», «багатство і бідність», «свобода і несво-бода», «бажання і можливості» та ін.

Ви ж знаєте, що князь Вітольд — великий князь: він дістав з королівських рук корону, багатство і владу, а я, убогий шляхтич, маю тільки честь …

Покохавши, він справді відкрив усе багатство її душі, всю цільність і чистоту її пристрасної і сильної натури, чи, може, Маша цікавила його, як дочка відомого вченого, до праць якого за кордоном завжди виявляли підозрілий інтерес?

Отже, я запевняю, що всі, в тім числі й молодий містер Кейт, який завбачливо втік, брали участь у змові, щоб перешкодити законній спадкоємиці Сільвестра Мейх’ю заволодіти будинком, де сховане багатство.