Синоніми до слова Пишнота

Синоніми до слова Пишнота

Приклади використання слова Пишнота

У всьому — пишнота, облудний блиск, примарність і гостра присмака — одне слово, чимало такого, що пізніше ми побачили в «Ернані».

— Така пишнота, така краса, що аж мене взяла хіть обставить свої кімнати трохи краще.

Бувало, аж дух перехопить, коли то там, то там зблисне якась пишнота.

Телезахист у цій кімнаті було приглушено до рівня тьмяного бурмотіння; уся та пишнота темно-синього килима складала у них враження, що вони йдуть по щирому оксамиту.

Невеликий коридор і сходи, складені з товстих дубових колод, привели його до кімнати Ровени, груба пишнота якої відповідала шанобливому ставленню до неї господаря будинку.

Та вся ця пишнота зовсім не цікавила більшість мешканців Ловуда, хіба що ми іноді клали на могилки наших померлих товаришок пучечки трави та квітів.

Я тільки вдячно вклонився, бо ця гнітюча пишнота, пахощі, музика разом з несподіваною ексцентричністю його звертання до мене і всієї його поведінки перешкодили мені виповісти словами моє ставлення до того, що можна було сприйняти як комплімент.

Та коли пишнота отого чоловіка понад небеса і понад всі наші стихії піднялася, то не можна плазуючим по землі та плазуючим по стихіях поглядом бачити його.

З усіх боків — і зовні, і всередині - аж кричить похмура його пишнота.

Він є паном небес і землі, Йому належить пишнота на небесах і на землі.