Синоніми до слова Безмовність

Синоніми до слова Безмовність

Приклади використання слова Безмовність

Минуло досить часу, і бачив преподобний, що безмовність його порушують брати, що приходять до нього.

І ця тиша була не просто мовчанням, ні, вона була, так би мовити, цілком самодостатньою річчю — як, скажімо, безмовність пустелі …

Кат з нього вийшов чудовий — голову він, як правило, відсікав з одного удару, а безмовність вселяла жах у засуджених.

Зловісна мовчанка людей, які щойно галасували та розмахували руками, скидалася на безмовність порохового склепу, до якого бікфордовим шнуром біжить вогник.

Хочеться закурити, вдихнути із димом морозяного повітря і слухати шепіт дерев, чорне гілля якого тремтить наді мною, через яке просочується нічне чисте небо, тьмяніє, тьмяніє, поки не виростає в суцільну чорняву, млисту безмовність.

Безмовність заповнила їх неживі глибъни, Чорніли щогли корабельні від гниття, Так руйнувалась їх колишня велич, Не викликавши синіх хвиль биття.

являли собою безмовність, порушену поснулими слідами черевиків.

Попри свою безмовність, хлопчик ніколи не втрачав контакту з оточенням.

Так Я роблю тим, що не лише самі угодити Мені намагаються, а й инших на те наставляють і залишають часом корисну для себе безмовність задля користи і спасення инших.

Синя безмовність коливалася над лугом і річкою, і синій смуток коливався під віями тітки Марії, що думала і про доньку, і про синів, і про нього, і про увесь світ, який не з. нати чого став таким страшним і жорстоким.