Синоніми до слова Говорення

Синоніми до слова Говорення

Приклади використання слова Говорення

На це ігемон: «Нескінченне це і надмірне твоє говорення показує тебе хворим на християнство, проте беззмістовні твої запити і вигадані відповіді залиш для тих, що в училищах, і турботою про людей не переймаються.

Особливо ж коли він чує далі говорення про факти, що не тичуться організації, але які все-таки можуть бути для братів убійчими, смертоносними, бо правдивими …

Щоб ані мовчання не згубити, ані корисного у свій час говорення не залишити, ані без якогось монастирського не залишитися труду.

Не терпів-бо цар цього Хрисогонового вільного говорення більше слухати, звелів зразу воїнам взяти його і, в безлюдне завівши місце, відрізати йому голову.

Але ніяк же від людей говорення цього і думки відняти не міг, лише більше гнівив Бога і зрушував на більшу помсту праведного Суддю і Месника.

Ніхто і ні в чім не при знавав їй рації, а він сам ніколи б її говорення не слухав, якби не те, що боявся її як вогню.

На мій запит, чи чув про УПА, він сказав, що так, але з його говорення вийшло, що дуже мало зорієнтований в цій справі.

Свідомість Андрієва розчахнулася — Миколин підпис і почерк — і ось це говорення !. .

Не терпів же цар більше вільного його слухати говорення, звелів зразу святий той язик відрізати, тоді і самого поза градом стрілами і камінням убити.

Я не можу рекомендувати, бо за мо ею ідеєю член групи повинен мати фізичну можливість зустрічатися для об говорення документів.