Синоніми до слова Загострювати

Синоніми до слова Загострювати

Приклади використання слова Загострювати

В її поведінці було щось зверхнє й принизливе, але я не виявляв свого невдоволення, бо не хотів загострювати і так напружену ситуацію.

І тому не втихомирювати на ших ворогів нам треба, а загострювати ситуацію, викривати во рогів, всю оту нечисть, шпи ків і злодіїв, лицемірів і спекулянтів, що сидять нам на шиї, душать нас і вільно дихнути не дають !

Найдошкульніші речі умів висловлювати так, щоб не ображати гідності співрозмовника, не загострювати розмови до конфлікту З ним було важко посваритись, розгніватися на нього.

— Критики Цобріста , — сказала Сієнна , — полюбляють загострювати увагу саме на тій парадоксальній обставині, що безліч технологій генної інженерії, які він винайшов, тепер сприяють значному подовженню тривалості людського життя.

Що він там шукав — невідомо, і Дитячий Учитель вирішив не загострювати на цьому уваги.

Єдиною його перевагою було те, що він намагався не загострювати тему і навіть віддав бляшанку матросам, коли ті почали кричати, щоб він її не відкривав.

То чи ж слід нам, олімпійцям та олімпійкам, після цього між собою ворогувати, загострювати взаємини?

Він учив жінок загострювати каміння, що правило їм за зброю.

У справу втрутилися семипалатинський поліцмейстер і міський голова: вони вважали, що нема чого загострювати стосунки з мусульманськими верховодами.