Синоніми до слова З танцями

Синоніми до слова З танцями

Приклади використання слова З танцями

Його час надійшов аж надвечір другого дня, коли безконечне ґелґотання нарешті припинилося й розпочавсь останній пункт програми: товариська вечірка з танцями і почастунком.

Прокинувшись, вона почує гавкіт собак, балаканину жінок у криниці і дзвін мечів, а потім відбудеться бенкет з музикою і танцями.

В загальних рисах все стало ясно: вони одночасно відчули сильну симпатію один до одного й подумки, нашвидкуруч, подякували випадку, який цього разу для реалізації свого задуму використав пана Крамарчука з його дикими танцями.

Наші пращури хороводними танцями проводжали зиму, закликали добрий урожай, з хороводів починалася пора весіль.

Намагаючись залагодити прикре враження, вождь крі заявив чорноногим, що на честь їхнього племені та спільної дружби він влаштує сьогодні ввечері у своїм таборі бенкет з танцями.

Перед в’язницями влаштовували біля вогнищ, навколо бочок із вином, вакхічні бенкети з танцями.

З діжками горілки, пива і меду, з музиками і мушкетними громами, з піснями і молодецькими танцями, як то діялося завжди, коли на Січі приймалися важливі рішення або починалася підготовка до походу.

Приголомшеному всім цим — і випитим кашірі, і танцями, і галасом, і задухою , — мені здалося, що перебування моє тут, серед індійців , — це щось фантастичне, нереальне.