Синоніми до слова Колорит

Синоніми до слова Колорит

Приклади використання слова Колорит

Адже Ви — певною мірою — стали співавтором ліричної драми Франка, внісши в її виміри відповідний тій епосі фактурний колорит, гра фічний темперамент !

Колорит фресок першого регіс тру створюється поєднанням теплих тонів, пожвавлених яскравими ш, а тами дійових осіб — бордовими, червоними, синіми.

Дуже легка мова й поетичний колорит трохи втягував її в читання.

Він розважав про Чімабус, Арпіно, Карпаччо й Аргостіно — про похмурі тони Караваджо, про вишуканість Альбано, про колорит у Тіціана, про гладких фламандок Рубенса і про витівки Яна Стена.

Але через це ж старість забарвлюється в певний колорит похмурості.

У подальшому місцевий колорит формувався під впливом ряду об" єктивних факторів: типу знаряддя і його конструктивної модифікації, виду тяглових тварин та їх кількісного і якісного запрягу, рельєфу, типу грунтів тощо.

Одноманітний чорний колорит картини навівав дрімоту, але Канае не піддавався їй.

Цим фіксується той факт, що кожна людина привносить свій неповторний, оригінальний, своєрідний колорит у політичне життя суспільства, відіграючи ті чи інші політичні ролі.

Тексти спогадів і статті, враховуючи колорит кожного, подано мовою оригіналу зі збереженням орфографії та пунктуації, за першодруками і без коментування, тому що майже всі необхідні пояснення є в нарисах, наведених у цьому виданні.

Щоб побачити і відчути справжній національний колорит, треба 'їхати в гірську частину країни.