Синоніми до слова Комфортабельний

Синоніми до слова Комфортабельний

Приклади використання слова Комфортабельний

Раджу вам спочити: на нас чекає дальня подорож, а мій «випромінювач влади», на жаль, . не дуже комфортабельний.

Як людина завбачлива, він заздалегідь обладнав на великій глибині комфортабельний бункер і зробив запаси продуктів, води та рідкого кисню.

«Айсіум», скромний, комфортабельний, не змінювався, та й не міг змінитися, поки в правлінні сидів Джордж Форсайт, чиї гастрономічні нахили забезпечили йому мало не вирішальне слово в клубних справах.

Але щит із назвою будівельної компанії на ґратчастій загорожі повідомляв, що віллу невдовзі знесуть і поставлять комфортабельний багатоповерховий будинок, макети квартир можна було оглянути у павільйоні в глибині парку.

У понеділок" о восьмій вечора" я посадив Сану на комфортабельний мікроавтобус" який доїжджає до Києва" як і моя попелюшка" за три години.

У деталях описував майбутні проекти перетворення життя людей в космосі, перевлаштування всього навколосонячного простору в новий, комфортабельний і просторий будинок землян.

Архімандрит Ієронім, що змінив жорстокого Досифея, не змилосердився над старцем, перевівши його в «комфортабельний» — кам’яний мішок Прядильної башти.

Дуже комфортабельний, елегантний, він зараз був майже порожній — більшість його завсідників уже від' їхала кудись на позаміські дачі або до моря.

Це був просторий, комфортабельний двоповерховий будинок з шиферним дахом і великими жовтими плямами лишайника на сірих стінах.