Синоніми до слова Ліберальний

Синоніми до слова Ліберальний

Приклади використання слова Ліберальний

Було прийнято низку заходів, які свідчили про більш ліберальний погляд держави на адвокатуру.

У таємному ж листі до міністерства народної освіти цей «ліберальний», як він себе вважав, міністр Валуев писав: " … ніякої малоросійської мови немає і бути не може".

Ліберальний пацифізм лишався впливовим у західних демократіях, але його також широко сприймали, особливо в Германії, як ознаку морального занепаду.

При цьому представники традиційного націоналізму — Е. Берк, Ф. фон Шлегель, Л. — Ґ. Амбруаз , — також керувалися гуманістичними мотивами); його наступником став ліберальний націоналізм.

Серед демократичних режимів можна виділити: демократично-ліберальний, демократично-радикальний, демократично-консервативний та іп.

За слова Аполінара Москоте «Ось він — їхній ліберальний рай» Аркадіо розтрощив будинок корехідора, висік його доньок, а самого Аполінара збирався розстріляти.

Однак потрібно враховувати, що цей ліберальний поворот відбувається на основі цілковито репресивного соціяльного простору, де нормальні механізми поглинули репресивну функцію, що колись належала спеціяльним інституціям (*).

Його гордовитість завжди при ньому, але з багатими він — поблажливо-ліберальний, справедливий, розважливий, шляхетний, а інколи навіть приязний — залежно від заможності і становища його співрозмовника.

Але ліберальний тоді уряд Канади на чолі з П' єром Трудо не погодився на будь-яку акцію супроти тих людей. вважаючи, що та справа передавнена.

І ліберальний повітовий начальник охоче пообіцяв синові Абая свою підтримку.