Синоніми до слова Осипати

Синоніми до слова Осипати

Приклади використання слова Осипати

Продовжую ніжно й повільно осипати її обличчя поцілунками.

І стало майже звичаєм, якимсь світським обрядом , — подібно до того, як хрестяться, входячи до церкви , — щоразу зупинятися перед портретом і осипати компліментами оригінал.

Вона заходилася осипати його пестливими словами; мовляв, їй тужно було без його кумедного носика, без його кривих ніжок, а також без його такого чарівного-чарівного шахового мистецтва.

Тепер він ладен був осипати прокльонами її ім'я, але це ім'я так довго було для нього священне, що язик не повертався образити його.

Бо то ж не блага, все те, чим хочуть осипати тебе твої доброзичливці.

На них находить, мов хвороба. їм хочеться захистити дівчину, вберегти її від лиха, осипати дарами, і в дев’яти випадках із десяти дівчина сама здатна дати собі раду й добре бачить свій шанс.

Потрібно було жити далі, а вона раптом зрозуміла, що тепер немає кому утримувати її, щедро розраховуватися за всі її недешеві забаганки, осипати дорогими подарунками, водити до вишуканих ресторанів, возити на фешенебельні курорти.

Це, мабуть, той тип мантелеп, які, того не усвідомлюючи, полюбляють страждати, а після цього від радості плакати й гаряче осипати поцілунками свого коханого.

Земислава мала дивну звичку: щомиті осипати всіх історіями про свого покійного чоловіка Леона, Касандриного батька.

Жінка схопила одною рукою короля, другою свій клунок і почала завзято осипати лайкою бідолашного хлопця, який даремно силкувався вирватись.