Синоніми до слова Паломник

Синоніми до слова Паломник

Приклади використання слова Паломник

Моя жизнь во Христе / / Приложение к журналу «Русский паломник». -

Як паломник миру й братерства, я вірю, що мене приязно приймуть також і ті, які хоч і не належать до католицької церкви, однак, мають серце відкрите для діялогу та співпраці.

Згодом паломник зізнався, що він насправді той самий Айвенго, і він дійсно хоче прийняти участь у турнірі.

Паломник, швидко зреагувавши, сказав, що виклик прийнятий.

Пілігрим-паломник почав згадувати імена шести найвідважніших лицарів: першим був Річард, король Англії, другим — Граф Лестер, сер Томас Моултон — третім, четвертим — сер Фолк Дойлі, п’ятим — Едвін Торнхем.

Місячне сяйво мертво лилося на його путі, плоскогір'я, потоки, ріки, каміння, білий порох , — і він, мов вічний паломник, бо все говорило про вічність, так ніби на землі не було смерті.

На світанку паломник попередив Ісака, що підступний храмовник хоче захопити єврея, як-тільки той покине стіни замку.

В. Трепке, паломник на могилу Мазепи, робив розшуки за його могилою і каже, що народний переказ чомусь називає «Мазепиною церквою» церкву Пречистої Діви, але о. др.

Він вирішив, що як паломник перейде на той берег, до Нотр-Даму, кине золоту монету в церковну карнавку, запалить три свічки і на колінах подякує Господові, що послав йому стільки щастя і звільнив від покари.

Маска, яку кожна людина одягає, може стати маскуванням не тільки для внутрішнього єства людини, а і для Бога, що мандрує як паломник і вигнанець у власному сотворінні.