Синоніми до слова Пасаж

Синоніми до слова Пасаж

Приклади використання слова Пасаж

Мов зараз пригадую, як я, поринаючи у якийсь складний пасаж, нишкла й шарілася від сорому.

У блеквудській статті нема нічого показнішого за пасаж давньогрецькою мовою.

Тепер я розумію, шо то був той самий сміх, такий самий, як тоді в ресторані в Луцьку, як і сміх мого Дє-да, як і сміх героя, які загубилися в такій же темряві. (Прошу милості за цей пасаж.

«після безславної Гайдеґґерової втечі» — не зовсім зрозумілий пасаж, який навряд чи має якесь раціональне пояснення, окрім уже згаданого нами ставлення Іздрика до постаті Гайдеґґера.

— каже хтось із нас про цей «люкс із гарячою (!) і холодною (! ! !) водою», з вікнами на старий Пасаж з усіма його барельєфами і - що найголовніше — двома окремими кімнатами.

Дуже мені подобається пасаж із цього опису: «Таков был задуманный Петром Великим грандиозный план утверждения русского влияния в Средней Азии.

І по дорозі додому зайшов у пасаж купити ультрамарину та свинцевих білил.

Хвилин із десять намагався він правильно процитувати цей пасаж, але не зміг і кинув спроби, а натомість затиснув у зубах нарцис і виконав запальний танок?

Схожий на фугу пасаж, жвавий і пустотливий, цілком несподівано збудив у ній — завдяки якійсь незбагненній асоціації - яскраву згадку про її донечку, про найприємніші, щасливі для матері хвилини в житті Едіт.

То був пасаж наприкінці третьої дії - пасаж, сповнений трепетної напруги, хоча й позначений нечистим присмаком, і жоден чоловік не зміг би прочитати його без дрожу якогось нового почуття, а жодна жінка — без зітхання.