Синоніми до слова Перехід

Синоніми до слова Перехід

Приклади використання слова Перехід

Кам’яний перехід з Гаркушиного косогору веде до зали «Оргія», а вона поруч з кімнатою Червоної красуні.

Як і минулого разу, транспозитарний перехід відбувся блискавично: Студент тільки помітив, що в його матрикулі з’явився новий запис: «Теоретична механіка — три.

Якщо до проголошення Універсалу УЦР послідовно підтримувала урядовий курс та розраховувала на позитивне ставлення уряду до ідеї української автономії, то проголошення Універсалу означало перехід в опозицію до Тимчасового уряду.

Перехід від міфу до логосу не вичерпується лише своїм соціально-когнітивним потенціалом.

Джон Манглс сподівався зробити перехід за десять днів, але він не міг передбачити тих труднощів, котрі спіткали їх на цьому шляху.

Перехід до систематичного обробітку грунту за умов традиційного зрошуваного землеробства в річних долинах свідчить про його подальше екстенсивне розширення.

Для виведення на екран список розбивається на частини, перехід між ними здійснюється натисканням на відповідне посилання, що розташоване нижче від переліку документів.

Такий перехід можна розуміти не тільки як переміщення у фізичному просторі, зміну швидкості або напряму (траєкторії) руху, а й як зміну будь-яких властивостей.

Після цього здійснюється перехід до етапу інфологічного проектування, метою якого є створення структурованої інформаційної моделі ПО, для якої розроблятиметься БД.

І зараз же після цього — несподіваний перехід до доброї, уважливої посмішки.